Martin – Fan 12Vdc 90degr W.plug 35mm sunon GM1204PKV2-A
20,00 Excl. VAT
Weight10 kg
Dimensions20 × 20 × 20 cm
BrandMartin Professional Parts
ConditionNew
Part TypeSingle Part
Need help or advice?: [email protected]    +31 (0)43 20 43 020
16 in stock
Pay online, or ask for a quote on the checkout page.
Assembly: More spare parts are combined as one module
Condition: Refurbished or New (Optional when available)
SKU: sp-m209 Categories: ,
Description
Product name : Fan 12Vdc 90degr W.plug 35mm sunon GM1204PKV2-A